MENU ANASAYFA HİZMETLERİMİZ BİZE ULAŞIN REFERANSLARIMIZ HYGIEA AIR
/bsmproje Bize Yazın!

FİRMANIZIN ARAYÜZÜNÜ OLUŞTURALIM

İnternet siteniz, şirketinizin bir parçasıdır. Müşterilerinize nasıl bir yapıya sahip olduğunuz hakkında izlenim verir. Kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmak için web tasarımınızın güncel teknolojilerden yararlanması, modern bir arayüze ve özgün bir tasarıma sahip olması olması gerekir.

PLANLAMA

Bu kısımda, sitenin kuruluş amacı ve müşterinin özel talepleri doğrultusunda kullanılması gerekli teknolojiler belirlenir ve sitenin oluşturulma sürecinin planlaması yapılır.

İÇERİK OLUŞTURMA

Mevcut bir içeriğiniz yoksa ve içeriğe ihtiyaç duyuluyorsa, kurumsal siteniz için gerekli olan içerikleri firmanız hakkında edindiğimiz bilgiler doğrultusunda en iyi biçimde hazırlıyoruz.

TASLAK OLUŞTURMA

Bu aşamada, müşterinin arzu ettiği tasarımı yakalamaya çalışıyoruz ve bu çizgide kalarak bir taslak oluşturuyoruz. Daha sonra tüm cihazlara uyumlu olan bu taslağı kodlama işlemine başlıyoruz.

KODLAMA - OPTİMİZASYON

Taslaktaki fikri somut hale getirdiğimiz bu aşamada, tüm cihazlar için uyumlu bir web sitesi yaratıyoruz. Bu aşamadan sonra optimizasyon çalışmaları yapıyoruz ve varsa hataları gidererek ürünü hazır hale getiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ SAYFASINA GEÇİN

SİTE HARİTASI

ANASAYFA REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN GALERİ ANA HİZMETLERİMİZ DİĞER HİZMETLERİMİZ TEKNİK İŞLETMECİLİK MEKANİK TESİSAT ELEKTRİK TESİSAT ►BÜTÜN SİTE HARİTASINI GÖR

İLETİŞİM

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A BLOK KAT:5 NO:188 Şişli/İstanbul İletişim: 0 212 544 72 50

DİĞER

ESTHETIC VALLEY WEB PROJELERİMİZ

BSM TEKNİK PROJE A.Ş
Copyright © 2014-2019